kariera

Poznaj nas. Przekonaj się.
Jesteśmy właściwym wyborem.

Dlaczego jesteśmy właściwym wyborem

Istnieje wiele powodów, dla których zgłaszają się do nas kandydaci. Dzieję się tak między innymi dlatego, że staramy się słuchać swoich pracowników i odpowiadać na ich potrzeby.

dlaczego_my

Osoby zatrudnione w EFFCONTROL mogą liczyć przede wszystkim na:

Stanowimy zgrany zespół - znamy się nawzajem, co pozwala nam w pracy lepiej wykorzystywać nasze mocne strony. Stanowimy niezawodny zespół, który radzi sobie z wyzwaniami stawianymi przez naszych Klientów.

Realizujemy ciekawe projekty - dzięki bliskiej współpracy z czołowymi, światowymi firmami branży automatyki przemysłowej, zapewniamy swoim pracownikom dostęp do nowych technologii oraz możliwość poznania i realizacji zadań z wykorzystaniem najnowszych systemów sterowania DCS na całym świecie.

Współpracujemy z największymi - pracując u nas pracujesz dla największych i najbardziej liczących się Klientów w segmencie rynku wytwarzania energii.

Nagradzamy wysiłek i zaangażowanie - nasi pracownicy są świadomi tego, że za dobrze wykonaną pracę otrzymają adekwatne wynagrodzenie. Premia jest jednym ze składników wynagrodzenia zależnym od poziomu i rodzaju wykonania zadań.

Dbamy o zdrowie - dofinansowujemy Kartę MultiSport Plus, pozwalającą naszym pracownikom na uprawianie aktywności fizycznej, która najbardziej im odpowiada.

Szanujemy się nawzajem - jednym z ważniejszych aspektów pracy w naszej firmie jest dbałość o dobrą atmosferę, sprzyjającą budowaniu pozytywnych relacji w zespole. Zwracamy się do siebie po imieniu, a do pracy przychodzimy ubrani na luzie /nie ma dresscode'u/. Cenimy otwartość komunikacji.

Dane kontaktowe

EFFCONTROL
ProcessAutomation

Automatyka przemysłowa

ul. Kościuszki 20
55-095 Mirków, PL
tel: +48 71 343 28 61
fax: +48 71 343 28 61 | 22