automatyka

Polityka prywatności

EFFCONTROL przywiązuje szczególną uwagę do ochrony prywatności danych osobowych użytkowników swoich serwisów. Respektując prawo do prywatności i ochrony danych osobowych pragniemy poinformować, że wszystkie posiadane informacje wykorzystujemy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Pragniemy również poinformować Państwa, że witryny internetowe firmy Effcontrol nie służą gromadzeniu jakichkolwiek danych personalnych czy adresów email. Wyjątkiem są dane osób upoważnionych do administrowania i zarządzania ich zawartością.

Podczas wizyty na naszej stronie, dane takie jak adres IP, adres strony z którego zostaliście Państwo przekierowani do naszego serwisu czy dane o używanej przeglądarce są automatycznie zapisywane na naszym serwerze. Informacje te w żaden sposób nie będą przekazywane, udostępniane ani sprzedawane podmiotom trzecim. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystywane wyłącznie w celu odpowiedz na Państwa pytania.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na naszej witrynie.